Ferdinand vlerëson shumë mbrojtësin e Liverpoolit
Legjenda e Manchester United, Rio Ferdinand ka vlerësuar shumë mbrojtësin e Liverpoolit, Joe Gomez.

"Ai është në marshim për t'u bërë mbrojtësi më i mirë në Angli", tha Ferdinand.

Gomez është vetëm 21-vjeç dhe ka një të ardhme të ndritur te Liverpooli.
Shtuar më 28/11/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori