Ferguson do Hamsik dhe Cavanin
Sir Alex Ferguson

Ka bindur Rooneyn të qëndrojë. Tani kërkon Hamsik dhe Cavani për të mbajtur fjalën e dhënë, të përforcojë skuadrën. Sipas mediave në Angli, Sir Alex Ferguson është I gatshëm të trokasë në derën e Napolit për dy talentët e kësaj skuadre. Një çift lojtarësh, vlera e të cilëve shkon rreth 41 milionë euro.Manchesteri do të provojë ti sjellë që të dy në Old Traford.(albeu.com)
Shtuar më 29/10/2010, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori