Ferguson: Nuk do te ndodhe ajo qe ndodhi ne vitin 2007
Albeu.com
Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, mendon se Milani është skuadër ndryshe pas largimit të Ricardo Kaka dhe është i bindur se Djajtë e Kuq mund ta eliminojnë Milanin nga Liga e Kampionëve.
Herën e fundit që këto skuadra u takuan (2007), Milani doli skuadër më e suksesshme pas dy ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ndërsa tani, sipas Ferguson, do të jetë ndryshe.
Shtuar më 14/02/2010, ora 23:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori