Ferguson: Rooney ishte i pa ndalshem
Albeu.com
Trajneri i djajve të kuq, ka lavdëruar ikonën e skuadrës së tij Rooney, duke thënë që ishte i pa ndalshëm dhe se pikërisht ai ishte problem kyc për Milanin. Dy golat e Rooneyt në pjesën e dytë të ndeshjes ishin edhe ...... golat e tij të parë në garën evropiane, që e çon në 25 numrin e golave të shënuara nga anglezi këtë sezon në të gjitha garat.

“Paraqitja e tij në pjesën e dytë ishte forma që Wayne e ka treguar së fundi. Ai është në një formë të tmerrshme. Ata nuk mund ta ndalonin atë. Ata thjesht nuk mund ta ndalonin në pjesën e dytë. Mendoj se ai ishte mahnitës”, ka thënë Ferguson. (albeu.com)
Shtuar më 17/02/2010, ora 17:25
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori