Festa e çmendur e Napolit në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Pëlqej
Një pikë, kaq është diferenca në Serie A mes vendit të parë dhe të dytë, pas fitores së madhe të Napolit sonte në “Allianz Stadium”.

Napoli mposhti 1-0 Juventusin në “Allianz Stadium” për ta rihapur seriozisht garën për titullin kampion.

Pas ndeshjes, lojtarët e Napolit dhe i gjithë stafi kanë festuar në dhomat e zhveshjes si të çmendur, pasi tashmë e dinë se gara për titull është rihapur seriozisht dhe se mund të vazhdojnë të ëndërrojnë tek fitimi i Scudettos. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori