Festa e çmendur e presidentit të Sampdorias (FOTO)

Pëlqej
Sampdoria mposhti mbrëmë Genoan në derbin gjenovez me rezultatin 1-0, por ajo që ra në sy ishte edhe festa e çmendur e presidentit të Sampdorias.

Massimo Ferrero njihet për tipin e tij karzmatik dhe këtë gjë e tregoi mësëmiri në ndeshjen e mbrëmshme. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori