Festa e çmendur e tifozit të Interit pas kualifikimit në Champions League (VIDEO)

Festa e tifozit arab on Vidnews.

Pëlqej
Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pamasë tek tifozët zikaltër, madje në të gjithë botën.

I tillë është edhe gëzimi i një tifozi me origjinë arabe, që feston si i çmendur pas fërshëllimës finale.

Ai ngjitet në mur, dhe feston si i çmendur për këtë arritje të ekipit të tij të zemrës. Video e tij po bën xhiron e rrjeteve sociale…
Shtuar më 21/05/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori