Festimi i Perez me ish- Presidentin e Francës, Sarkozy, para syve të Al Khelaifi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nuk kishte se si të mungonte edhe festa e presidentit Perez pas fitore së mbrëmshme.

Presidenti që ishte i pranishëm në tribunat e Bernabeut, së bashku me presidentin e PSG-së, Al Khealifi dhe me ish presidentin e shtetit të Francës, Nicolas Sarkozy, përcjell Albeu.com.

Pas fitores së ekipit të tij, presi i shtrëngoi dorën Sarkozyt duke festuar ‘remontadan’ e bërë nga lojtarët. Ajo që u vërejtë në mediave pas ndeshjes ishte se këtë festim me Sarkozyn e bëri pikërisht para syve të Al Khealifit./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori