Festimi provokues i futbollistes amerikane që po bën bujë në internet (VIDEO)
Shtetet e Bashkuara të Amerikës u shpallën kampione të botës në futboll për femra. Dhe, festa e amerikaneve ishte e madhe, në fushë dhe më pas edhe në dhomat e zhveshjes. Pa dyshim, festimi më special ishte i futbollistes Alex Morgan, me të cilin i ka çmendur rrjetet sociale

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e festuan titullin e kampionit të botës në fundjavë pasi e mposhtën në finale Holandën me rezultat 2:0, shkruan Gazeta Express.

Festa e amerikaneve në fushë ishte e madhe, por ajo vazhdoi edhe në dhomat e zhveshjes.

E spektakël në zhveshtore dhuroi futbollistja Alex Morgan.

Në një video të përhapur në internet shihet futbollistja tërheqëse amerikane, e cila me lëvizjet e saj duke kërcyer “tweerk” i ka çmendur rrjetet sociale, duke i “vënë në zjarr” fansat e saj.

Festim special dhe provokues duke vallëzuar bënë edhe shoqet e skuadrës së Morgan.
Shtuar më 08/07/2019, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori