Festoi si i "çmendur" golin kundër Interit, Dimarco kërkon falje


Interi u mund brenda në San Siro ditën e djeshme një humbje kjo që ka ngjallur shumë reagime negative.

Megjithatë nga ana e Parmës ka qënë fitorja e parë për këtë sezon në Seria A që ka ardhur nga Federico Dimarco

Dimarco është një lojtar në pronësi të Interit i huazuar tek Parama, por kjo nuk e ka ndaluar ti shënojë skuadrës së tij madje edhe të festojë si i çmendur.

Megjtihatë së fundmi ai ka kërkuar falje dhe ka dhënë ca shpjegime

Ai është shprehur se ngazëllimi ka qenë çlirim i viteve të vështira që ka kaluar dhe se ai kurrë nuk kishte dashur që goli i tij i parë të ishte ndaj klubit që ai ka në zemër./albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori