Feston kalimin te Barcelona, Pjanic "shpërthen" në lot (VIDEO)
Miralem Pjanic po feston transferimin te Barcelona, si suksesin më të madh në karrierë.

I lindur në Tuzla, Pjanic fëmijërinë e kaloi në Luksemburg, ku familja e tij emigroi shkaku i luftës në Bosnjë.

Pikërisht në Luksemburg, Pjanic dhe familjarët e tij janë mbledhur për të festuar transferimin e tij te Barcelona.

Ky grumbullim familjar, dhuroi edhe emocione, me mediet në Bosnjë që raportojnë se Pjanic nuk ka mundur edhe t’u përmbahet lotëve.

Kujtojmë se Pjanic kaloi te Barcelona si pjesë e shkëmbimit me Arthur, që do të kalojë te Juventus.
Shtuar më 02/07/2020, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori