Feyenoordi shënon golin e avantazhit kundër Napolit (VIDEO)

Pëlqej
Feyenoordi ka shënuar golin e avantazhit kundër Napolit në "De Kuip" të Rotterdamit

Golin e avantazhit e ka shënuar St Juste në minutën 90+1' që i jep nokuatin për të marrë fitore.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori