Fillon ceremonia e ndarjes së çmimit për lojtarin më të mirë nga FIFA
Londër ka filluar ndarja e çmimeve të lojtarëve më të mirët nga FIFA.

Ceremonia për ndarjen e më të mirëve të FIFA-s është duke u mbajtur sot në Royal Festival Hall në Londër dhe është paraparë që të filloi nga ora 19:30.

I madhi dhe shumë i talentuari Idris Elba rikthehet për ta prezantuar ceremoninë pasi që e kishte bërë këtë edhe në ceremoninë e vitit të kaluar dhe atij i është bashkuar edhe gazetarja e njohur franceze, Anne-Laure Bonnet.
Shtuar më 24/09/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori