Fillon finalja e Champions, flamuri më i bukur në botë është prezent (FOTO LAJM)

Finalja e Champions Leagues ka filluar, dhe ajo që ra direkt në sy është flamuri shqiptar që nuk kishte se si të mungonte në një ndeshje të tillë.

Është vetëm minuta e katërt e takimit dhe ndeshja ka nisur shumë vrullshëm, shkruan albeu.com.

Vlen të preket se arbitri i takimit është një serb. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 20:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori