Finale për objektivat e skuadrave, Milan - Napoli formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Milan dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 32-të të Serisë A.

Milani do të tentojë për herë të fundit zonën Champions, ndërsa Napolit për ta vazhduar luftën për titull kampioni. Ndeshja starton në orën 15:00.

Milani do të jetë pa dy qendërmbrojtësit Bonnuci dhe Romagnoli. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori