Finalistet e fundit te Champions
Albeu.com
Ne ndeshjet e luajtuar mbreme Celsi, Roma dhe Shalke kaluan turnin. Me 11 Mars do te luhet edhe ndeshja e fundit e ketij turni mes Liverpool-Inter.Ja rezultatet e ndeshjeve te mbremshme:

Chelsea 3-0 Olympiakos - (ndeshja : 0-0)
Chelsea kalon turin

Porto 1-0 Schalke - (ndeshja : 1-0 )
Penaltite: 2-4
Schalke kalon turin

R.Madrid 1-2 Roma - (ndeshja 2-1 )
Roma kalon turin

Ja skuadrat qe do te marrin pjese ne shorteun e 14 Marsit:

1. M.United
2. Barcelona
3. Fenerbahçe
4. Arsenal
5. Chelsea
6. Roma
7. Schalke
8. Liverpool-Inter fituesi i ndeshjes (11 Mars)
Shtuar më 06/03/2008, ora 23:00
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori