Finalja e FA, Arsenal-Chelsea: Formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ArsenalChelsea.

Arsenal dhe Chelsea do të vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të finales së Kupës FA.

Për të dy skuadrat fitorja është me rëndësi, pasi do të ishte trofeu i parë këtë edicion (me shumë gjasë i vetmi).

Ndeshja mes Arsenal dhe Chelsea do të luhet me fillim nga ora 18:30.

Shtuar më 01/08/2020, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori