Finalja e mbijetesës, Vllaznia në avantazh të dyfishtë
Vllaznia ka zhbllokuar dhe mw pas dyfishuart rezultatin shumw shpejt pwrballw Beslidhjes. Ështw Kruja lojtari qw e ka dwrguar topin nw rrjetw nw minutwn e 15' dhe mw pas Marku në të 21'.

Ndeshja e sotme mes Vllaznisë dhe Besëlidhjes është finalja play-out për pjesëmarrjen në Kateogrinë Superiore në sezonin e ardhshëm.

Skuadra shkodrane u rendit në vendin e 8 në klasifikimin e Superiores dhe do të luajë këtë sfidë përballë lezhjanëve të cilët fituan finale mes vendeve të dyta në Kategorinë e Parë duke mundur Pogradecin.
Shtuar më 02/08/2020, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori