Fino reagon i zemëruar me respektin e treguar ndaj tij nga Asambleja
Fino ka mbetur i pakënaqur nga protokolli, pasi dy kandidatët (ai dhe Hala) u janë caktuar vendet nga fundi i sallës.

Fino në shenjë mospajtimi është ulur në fund fare së bashku me Sulejman Staroven. Fino thotë se të tre kandidatët duhet të ishin ne pozicion të barabartë dhe jo Duka te qëndrojë në krye.

Sipas tij ky gjest është mungesë respekti. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2018, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori