Fiorentina blen talentin kroat
Pëlqej
Fiorentina ka afruar talentin e Rijekas, Ricardo Bagadur.

Talenti 18-vjeçari nuk dihet akoma se sa i ka kushtuar Fiorentinës.

"Fiorentina dhe Rijeka njoftojnë se kanë arritur në marrveshje përfundimtare për talentin e ardhshëm të Kroacisë Ricardo Bagadur". /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori