Fiorentina ndal Interin dhe i bën nder Juventusit (VIDEO)
Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Fiorentinës në javën e 35 të Serisë A.

Zikaltërit i kanë bërë nder Juves me këtë barazim ku të mërkurën nëse bardhezinjtë fitojnë në transfertë ndaj Udineses shpallen zyrtarisht kampion. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2020, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori