Fiorentina planifikon shkembimin Mutu - Podolski?
Pëlqej
Albeu.com
“Tuttosport” njofton se Fiorentina dëshiron ta lëshojë yllin e saj Adrian Mutu, ndërsa atë do ta zëvendësoje me sulmuesin e Bayern Munichut, Lukas Podolski.
Sipas numrit të sotëm të gazetës sportive “Tuttosport”, drejtori Pantaleo Corvino është duke shqyrtuar mundësinë e nderimit të rumunit me sulmuesin bavarez.

Podolski nuk ka gjetur vend në formacionin bazë të Klinsman, pasi është zgjedhja e tretë pas Luca Tonin dhe Miroslav Kloses, prandaj tashmë flitet për një largim të tij.
Shtuar më 07/11/2008, ora 19:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori