Firmino realizon "HAT-TRICK" ndaj Arsenalit (VIDEO)
https://www.scorebat.com/arsenal-vs-liverpool-live-stream/
Liverpooli ka shënuar edhe golin e 5 ndaj Arsenalit në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është Boby Firmino në minutën e 65' që shë nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori