Fisi Shaqiri "kërcënon" Milanin me këtë foto (FOTO)

Xherdan Shaqiri me vëllain e tij Arianit dhe kusherinjtë e tij në Zhegër.
Xherdan Shaqiri, ndihet gati për sfidën e nesërme kundër Milanit dhe pak orë para tij ka postuar një foto domethënëse në rrjetet sociale ku shihet bashkë me kusherinjtë e tij në Zhegër.

"Gati për derbi! Po ju?", shkruan Shaqo mbi foto ku ndodhet me vëllain Arianit dhe dy kushërinjë të tjerë. /albeu.com/


Shtuar më 18/04/2015, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori