Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio
Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë ishte një ngjarje shumë e shënuar për ta, e cila u përjetua edhe në Shqipëri.

Gazetari Neritan Sejamini ishte i ftuar tek “Open” mbrëmë për të folur mbi akuzat ndaj Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe liderit të PDK-së, Kadri Veseli, shkruan albeu.com

Debati që i ashpër në studio mes të ftuarve, por tifozi mbetet tifoz. Në një moment, sapo u informua që kishte fituar Liverpool-i, gazetari Sejamini ndërpreu emisionin duke dhënë lajmin në studio, gjë e cila shkaktoi edhe reagimin e të pranishmëve.

Për më tepër, ndiqni momentin në 02:05:50 të emisionit. /albeu.com
Shtuar më 26/06/2020, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori