Fitoi ndaj Monchengladbac, Conte: E rëndësishme që jemi gjall
Antonio Conte, trajneri i Interit, ka folur në lidhje me ndeshjen kundër Borussia Monchengladbach në Sky Sport.

"Nëse nuk je ekip, nuk vjen këtu dhe ton kundër Borussia. Ata janë në formë, ne kemi treguar se ne jemi një ekip nga shumë pikëpamje. Taktikisht, në temperament, vendosmëri dhe dëshirë", ka thënë trajneri zikaltër pas ndeshjes.

"Ne mund të kemi shmangur vuajtjet e panevojshme, por ato janë të fortë, në formë të shkëlqyeshme, më e mira e grupit tonë. Ne jemi gjallë, është gjëja më e rëndësishme", tha ndër të tjerash Conte.
Shtuar më 02/12/2020, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori