Fiton Barcelona, goli i trete me dyshime (video)
Albeu.com
Ne javen e 2-te te Liges Spanjole (La Liga), Barcelona mundi Athletic Bilbao-n me rezultat 3-1. Ne ndeshjen e luajtur ne Nou Camp golat u shenuan nga Tonaldinho ne minuten e 7 dhe 35-te, Susaeta ne minuten e 70-te dhe Yaya Toure ne minuten 73. Goli i Toure ishte i dyshimte gje qe u kontestua nga futbollistete e Bilbaos.
Shtuar më 04/09/2007, ora 20:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori