Fiton City, pret gabimin e United (VIDEO)
Manchester City ka shënuar fitore prej 2-0 kundër Fulhamit në ndeshjen e zhvilluar të shtunën në Etihad Stadium.

Dy golat e ndeshjes u shënuan nga spanjolli David Silva, të parin në minutën e 2-të dhe të dytin në minutën e 69-të.

Pas tre pilëve të fituara sot, Manchester City i afrohet liderit aktual United duke mbetur vetëm katër pikë prapa dhe është në pritje të gabimeve të Djajtve të Kuq. /albeu.com/

Shtuar më 19/01/2013, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori