Fiton Villareal në grupin D
Europa League
Pak gola në grupin D të Ligës së Europës. Ndeshje të vakëta dhe pa shumë emocion kanë qënë ato midis Dinamos së Zagrebit dhe Club Brugge, ndeshje e cila ka përfunduar në barazim me rrjeta të paprekura. Ndeshja tjetër e këtij grupi ka qënë Villareal-Paok e cila ka përfunduar me rezultatin 1-0 për vendasit me golin e shënuar nga Ruben në minutën e 38. (albeu.com)
Shtuar më 21/10/2010, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori