Fitore e Deportivos, Espanyolit, Levantes dhe Osasunës
Pëlqej
La Liga
Në javën e 13 të kampionatit spanjoll të futbollit Deportivo la Corunha ka fituar 3-0 kundër Malagas duke marrë kështu një fitore të merituar. Me të njëjtin rezultat 3-0 ka fituar edhe Espanyoli kundër Herculesit.

Levante ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Racing Santander.

Osasuna ka mposhtur minimalisht Sporting Gijon me rezultatin 1-0. (albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori