Fitore e madhe, lojtarët e kombëtares festojnë si të çmendur (VIDEO)
Shqipëria arriti një fitore të madhe ditën e sotme përballë një kundërshtari direkt si Islanda.

Plot 4 gola si asnjëjherë më parë në një ndeshje zyrtare djemt e Edy Rejas ja dolën në “Elbasan Arena”.

Pas ndeshjes djemt kuqezi festuan me tifozët në shkallët e stadiumit, por një festë e çmendur është realizuar dhe në dhomat e zhveshjes.
Shtuar më 10/09/2019, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori