Fitore e thellë e United (VIDEO)
Pëlqej
Hernandez (United)
Manchester United ka mposhtur me rezultat 4-0 si mysafire skuadrën e Wigan Athletic në takimin e zhvilluar të martën pasdite në Premier Ligë.


Golat për Manchester United u shënuan nga Hernandez (35' dhe 63') dhe Van Persie (43' dhe 88').


Shikoni golat e ndeshjes:

Rezultatet e ndeshjeve të sotme:
West Bromwich A. 1 - 2 Fulham
Manchester City 3 - 0 Stoke C.
Swansea C. 2 - 2 Aston Villa
Tottenham H. 3 - 1 Reading
West Ham U. 2 - 1 Norwich C.
Wigan Athletic 0 - 4 Manchester United
Shtuar më 01/01/2013, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori