Fitore pa vlerë, Flamurtari eliminon Partizanin nga Kupa e Shqipërisë (VIDEO)Ndeshja me Partizanit dhe Flamurtarit është mbyllur me rezultatin 2-1. e vlefshme për 1/8-at e Kupës së Shqipërisë.

Pavarësisht fitores, skuadra kryeqytetese u eliminua, për shkak të humbjes 1-0 në takimin e parë të zhvilluar në Vlorë.

Golat për Partizanin në këtë sfidë i shënoi Trashi (37) dhe Asani në (80').

Ndërsa goli i vetëm për Flamurtarin u shënua nga Sidibe në (11')
Shtuar më 14/02/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori