Fituesit dhe humbësit nga shorti i Ligës së Kampionëve (FOTO)

Fitues- Carlo Ancelotti

Strategu italian e njeh mjaft mire Realin pasi e ka drejtuar me pare. Ai ka nje ekeperience te madhe ne kete kompeticion dhe zor se gabon ne ndeshje te tilla
Shorti i LigësKampionëve rezervoi dy super përballje që fare mirë mund të ishin edhe finalet e këtij edicioni. Një ditë pas agjencia e lajmeve sportive "Goal.com" ka publikuar një listë me fituesit dhe humbësit nga shorti i hedhur dje.

Barcelona dhe Reali nuk është se kanë mbetur shumë të kënaqiur, ndërkohë që mund të cilësohen me fat Leicester dhe Monaco./albeu.com/

Shtuar më 18/03/2017, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori