Fjalët e Adnan Januzajt pasi mposhti Real Madridin
Real Madridi sot është mposhtur në shtëpi me rezultatin 2-0 nga skuadra e Adnan Januzajt, Real Sociedad.

Sulmuesi anësori me origjinë kosovare luajti 90 minuta në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 18-të në La Liga.

“Fitore e mirë për fillimin e vitit 2019”, ka shkruar Januzaj në Twitter.

23-vjeçari këtë sezon ka shënuar vetëm një gol dhe ka dhuruar dy asistime në 10 paraqitjet e tij. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori