Fjalët e para të Kumbullës si lojtar i Romës
Marash href="kerko.php?fraza=Kumbulla">Kumbulla tashmë është futbollist i Romës.

Mbrojtësi shqiptar, Marash href="kerko.php?fraza=Kumbulla">Kumbulla u bashkua me Romën për 2 milionë euro, dhe një kontratë që e mbanë atë në Itali për 2 vite.

Ai gjithashtu tregon se cila ishte arsyeja që vendosi t’i bashkohet klubit romak.

“Ajo që më bindi që unë të bashkohem me klubin e Romës ishte vet historia e ekipit, trajneri, stafi, cilësitë e skuadrës dhe pasioni i tifozëve. Të gjithë ato elemente ma bënë të lehtë zgjedhjen time”, tha href="kerko.php?fraza=Kumbulla">Kumbulla për faqen zyrtare të klubit.

Shtuar më 17/09/2020, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori