Fjalët e para të Zidanes pas triumfit në Champions
Trajneri tashmë legjendar i Real Madrid, i cili ka fituar titullin e Champions League për herë të tretë radhazi ka folur menjëherë pasi lojtarët e tij në fushë ngadhnjyen ndaj Liverpool.

“Kjo është një ndjenjë e pa përshkrueshme, ju nuk çfarë kemi brendra është e mrekullueshme, gjithçka ndodh në finale, e ne e kemi”, tha Zinedine Zidane.

“Është jetë e pastër ashtu siç thonë lojtarët, Bale ka hyrë në ndeshje dhe bën atë që don. Goli i njejtë sikur i Ronaldos në Torino, ne jemi shumë të lumtur, përfundoi Zidane menjëherë pasi është mbyllur takimi final i Champions League”, ka përfunduar Zidane.

Shtuar më 26/05/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori