Flamurtari fiton bindshëm ndaj Skënderbeut
Flamurtari ka fituar derbin ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-0, ndeshje e vlefshme për Kategorinë Superiore.

Ndeshaj u zhbllokua në minutën e 64' me golin e sulmuesit, Andi Ribaj.

Golin e dytë dhe të fundit për vlonjatët e shënoi Emiliano Musta në minutën e 90+3'.

Pas kësaj fitoreje Flamurtari renditet në vendin e 6 me 33 pikë, po aq sa ka edhe Skënderbeu në vendin e 5. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori