Flamurtari- Kamza luhet për europë dhe mbijetesë
Sot në orën 17:00 do të luhet sifda mes Flamurtarid dhe Kamzës.
Flamurtari këtë sezon ka synim vetëm europën, ndërsa Kamza ka si synim mbijetesën, shkruan Albeu.com.

Të dyja skuadrat vijnë me moral të lartë në këtë përballje teksa Flamurtari mposhti Lacin ndërsa Kamza mundi Luftëtarin.

Formacionet e Mundshme

Flamurtari: Koliçi, Siljanovski, Alla, Pollozhani, Kotobelli, Useini, Batha, Torasa, Alvesh (Mustafa), Kale, Bushiç. Trajner: Ilir Daja.

Kamza: Avdyli, Frashëri, Bonani, Arrabal, Idrizaj, Rezi, Malaj, Mehmeti, Fukui, Plaku, Martinena. Trajner: Ernest Gjoka. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori