Flet agjenti i parë i Messit: Ai do të shkojë te Interi për këtë arsye
Josep Maria Minguella , agjenti që kujdesej për interesat e Lionel Messit në fillim të aventurës te Barcelona, në një intervistë të dhënë për "Cope" ??foli për të ardhmen e "Pleshtit":

"Për mendimin tim, Messi tashmë e ka zgjedhur një ekip: Inter," tha ai. Ekziston një argument i fortë që Leo të përfundojë në Milano. "Në Itali ata paguajnë më pak taksa, në fakt, është edhe Cristiano.

Megjithatë edhe në Angli janë miqtë e tij, Sergio Aguero dhe Pep Guardiola".

Shtuar më 26/08/2020, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori