Flet heroi i Teutës: Nuk e kisha menduar që do të shënoja
Moçka ishte njeriu i ndeshjes në ndeshjen e sotme në golin e shënuar në momentin e fundit. Pas ndeshjes, ai foli për “Supersport”.

• A të shkonte ndër mëndje të shënoje sot?

"Nuk e kisha menduar që loja do të shkonte në këtë mënyrë, por jam i kënaqur qe me golin tim i durova 1 pikë Teutës.

• Ke shënuar tre gola në karrierë. Cili prej tyre ka qenë më me vlerë për ty?

"Ky i sotmi është i veçantë sepse e kam shënuar me kokë dhe është i rëndësishëm për ekipin e Teutës. Dy gola te tjerë i kam shënuar nga penalltia.

• A kishte faull te goli juaj?

"Nuk kam vendosur duart, vetëm kam bërë trehapshin dhe kam shënuar.

• Më mirë të presësh një gol të rëndësishëm apo të shënosh një?

"Më mirë është të presësh një penallti të rëndësishme", është shprehur Moçka. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori