Flet Presidenti i Bayerni për transferimin e Sanchesit
Presidenti i Bayernit të Mynihut Uli Hoeness ka hedhur poshtë fjalimin e Alexis Sanchez për të shkuar në Gjermani.

Sanchez vazhdon të jetë i lidhur me një largim nga Arsenali pas refuzimit për të rinovuar me klubin. Bayern dhe Manchester City kanë qenë në krye të ndjekjes, me Topçinjtë hezitues për të shitur bomberin e tyre tek rivalët e Premier Leaguem përcjell Albeu.com.

Por Hoeness tani ka deklaruar duke thënë se ai nuk do të bashkohet kurrë me kampionët e Bundesligës, për shkak të kërkesës së lartë të pagës. "Janë paratë ata që nuk do e transferojnë Sanchesin në Alian Arena", përfundoi Hoeness. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori