Flet Takaj: Skandal, po mendojmë bojkotimin e ndeshjes
Pas dhunimit të 3 lojtarë të Skënderbeut në Fushë-Krujë, ka reaguar menjëherë për "Panorama Sport" presidenti Adrian Takaj.

"Është e papranueshme që shkohet për të luajtur ndeshje në vitin 2019 dhe nuk as polici të shtetit dhe as polici private në stadium. Mbi 20 persona kanë sulmuar lojtarët tanë dhe në këtë moment po mendojmë të bojkotojmë ndeshjen. Është e tmerrshme që nuk ka siguri fare. Nuk e di nëse do të luajmë apo jo, kaq mund të them për momentin", deklaroi presidenti Takaj.
Shtuar më 02/02/2019, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori