Florian Marku është gati, rikthehet në ring pas gati një viti
Sonte boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku do rikthehetring pas 11 muajsh.

Ai do të ndeshet me boksierin, Muma Mweemba.

Marku ka 6 ndeshje si boksier profesionist dhe ka arritur të fitoj të gjitha ndeshjet.

Ky meç do të transmetohet në kanalin "Tring".

Shtuar më 10/11/2020, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori