Florian Marku mposht me "knock out" rumunin, çfarë e pret tani (VIDEO)
Florian Marku ia doli sërish. Nga Tirana në Ferizaj, fituesi mbetet i njëjtë,

"Luftëtarin kuqezi" fitoi ndeshjen e tij ndaj kundërshtarit rumun Ioan Vranceanu në Mixed Martial Arts (MMA), përballje e zhvilluar të premten në mbrëmje në Ferizaj.

Marku e hodhi “knock-out” në raundin e dytë rumunin.

“Qëllimi im është që të arrij UFC-në dhe së shpejti do të më shikoni atje”, tha menjëherë pas dyluftimit Florian Marku. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 08:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori