Footvolley, show i Ronaldinhos (VIDEO)
Pëlqej
Ronaldinho është pa skuadër aktualisht, por teknika e tij e mrekullueshme nuk humbet kurrë. Gjatë një ndeshjeje footvolley (ose futboll-tenis) mes miqsh, ish ylli i Barcelonës dhe Milanit ka nxjerrë nga repertori i tij një numër që i shkon më shumë për shtat arteve marciale.

Braziliani bëri një kërcim spektakolar poshtë rrjetës duke bërë xhiron e botës në web. /albeu.com/

Shtuar më 28/08/2014, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori