Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Forlan nën mbikqyrjen e Besiktas
Diego Forlan është vënë nën mbikqyrjen e ekipit Turk të Besiktasit, i cili është një ekip që shquhet në Turqi për blerjet më të bujshme dhe më të famshme në merkatot e futbollit Turk.

Sipas shtypit turk "NTV" sulmuesi Uruguajan i Atletico Madridit, Diego Forlan ka bërë valixhet gati për tu larguar nga Spanja në drejtim të Stambollit./albeu.com/
Shtuar më 16/05/2011, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori