Formacion i frikshëm, ja blerjet e reja që kërkon Pirlo për sezonin e ri (FOTO LAJM)

Andrea Pirlo po planifikon disa blerje të bujshme për të përforcuar ekipin.

Zonja e Vjetër tashmë ka nënshkruar me Dejan Kulusevski nga Parma dhe Arthur nga Barcelona.

Kësaj liste mund t’i shtohet edhe Alexandre Lacazette i Arsenal dhe Florenzi i Romës.

Se si mund të duket formacioni i Juventusit në sezonin e ri mund ta shikoni në foto galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2020, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori