Formacionet e Kastrioti-Apolonia dhe Bylisi-Skënderbeu, ka surpriza
Apolonia-Kastrioti dhe Bylisi-Skënderbeu janë përballjet e para të javës së tretë të Superiores, teksa nisin prej orës 13:45. Tashmë janë mësuar edhe rreshtimet e të katër skuadrave, që janë si më poshtë:

KASTRIOTI-APOLONIA

Kastrioti: Hidi, Husein, Boyom, Çela, Prodani, Mehmeti, Okebugëu, Moraes, Plaku, Vrapi, Devid. Trajner: Ramazan Ndreu
Apolonia: Harizaj, Haxhiu, Sota, Agyare, Repaj, Mihana, Mehmeti, Zaimaj, Kumani, Smaçi, Arthur. Trajner: Giavanni Colella

BYLISI-SKËNDERBEU

Bylisi: Qirko, Ymeralilaj, Stojanovic, Allan, Ndreca, Cardoso, Murataj, Hadroj, Beji, Carkanji, Mehmetllari. Trajner: Veljko Dovedan
Skënderbeu: Dajsinani, Meksi, Bicaj, Qaqi, Vangjeli, Vitija, Rrapaj, Dowouna, Berisha, Pusi, Mensah. Trajner: Julian Ahmataj.
Shtuar më 21/11/2020, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori