Formacionet e mundshme: Liverpool – Sevilla, starton Coutinho
Pëlqej
Liverpooli do t’i kthehet aksionit në Ligën e Kampionëve pas një kohe të gjatë.

Klubi anglez do të ketë sfidë të vështirë në shtëpi ndaj Sevillas. Për këtë duel jashtë mbetet Lallana për një lëndim në kofshë, kurse Salah është në dyshim për shkak ët një gripi. Te Sevilla nuk luajnë Nolito për kofshë dhe Geis për formë fizike.

Liverpool: Karius; Gomez, Lovren, Matip, Robertson; Can, Henderson, Wijnaldum; Coutinho, Firmino, Mané
Jasht: Lallana

Sevilla: Rico; Mercado, Kjær, Pareja, Escudero; N’Zonzi; Jesús Navas, Ganso, Pizarro, Correa; Ben Yedder
Shtuar më 13/09/2017, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori